
Pár pĹ™ĂrĹŻstkĹŻ v galerii & novinky u Peace Frog
January 10th, 2007Už jsem tu před časem psal, že galerie od léta
vĂcemĂ©nÄ› leĹľela ladem – dĂlem za to mohly
technickĂ˝ problĂ©my, dĂlem moje neschopnost. No, minimálnÄ›
prvnĂ dĹŻvod uĹľ neplatĂ, takĹľe se nemám na co vymlouvat
a radši jsem tam něco přihodil. Tady najdete pár fotek
z podzimu a dosavadnĂho ponÄ›kud nezimnĂho prĹŻbÄ›hu
zimy, tady je
ještÄ› nÄ›co málo z letnĂho Mnichova. A pokud
touĹľĂte vidÄ›t vykopávky z Peace Frog
(Štěpáne sorry
) na prosincovým koncertu na
SlamnĂku, kouknÄ›te sem.
No a kdyĹľ jsme u Peace Frog, máme za sebou prvnĂ letošnĂ hranĂ v Chateau (dĹ™Ăve Chapeau) Rouge na StarĂ˝m mÄ›stÄ›, bylo to takovĂ˝ vcelku normálnĂ, cca 50 lidĂ, vÄ›tšinou turisti ze zahraniÄŤĂ, klub nepatĹ™il k nepĹ™ĂjemnÄ›jšĂm, ale co, zahráli jsme si. Zato jedna nemilá zpráva: vinou vytĂĹľenĂ jednoho z ĹľabĂch mužů odpadá koncert s Janis Joplin Revivalem 3. Ăşnora v HluboÄŤepĂch, koho jsem uĹľ stihl pozvat, prosĂm škrtnÄ›te si to. A mĂsto toho pĹ™ijÄŹte přÚtĂ ÄŤtvrtek (18.1) do Jet Clubu na Ĺ˝iĹľkov (web zde, Orebitská 5). Dalšà koncert v Praze na sebe asi dá pár tĂ˝dnĹŻ ÄŤekat…
