h1

Peace Frog vs. Černý Petr (27.4.)

April 29th, 2006

Titulek (bohužel) nelže – spolupráce s druhdy oblíbeným klubem se, zdá se, na nějakou dobu zadrhla. Už v reportu o minulým koncertu jsem si trochu zanadával na zvukaře, kterej svou práci příliš nezvládal a dost výrazně utopil zpěv, což je u Doors trochu problém. Tehdy se majitel Radim o celou situaci dost živě zajímal a po našem nenadšení slíbil, že už onoho člověka nenajme a příště to bude lepší. A cca měsíc po onom vystoupení mi dramaturg z Černýho Petra volal s tím, že má klub novej výbornej PA systém a kdy že budem hrát. Domluvili jsme koncert, od tý doby jsme si několikrát volali a pán ujišťoval, že apáro bude… takže nás poněkud zarazilo, že se v klubu v inkriminovanej den objevil (navíc cca hodinu po domluveným srazu) onen nepříliš schopný chlapec a hned na úvod nás dorazil upozorněním: „Dneska to bohužel bude bez odposlechů…“

No, nějak jsme to odehráli, snad ne úplně zle, klub byl našvihanej k rupnutí a nálada byla skvělá – o to víc nás mrzelo, že se neslyšíme a že zpěv do sálu připomínal rozhlas po drátě v hale ČKD uprostřed pracovní směny. Mít dobrej zvuk, bylo by to ještě lepší, ačkoli lidi byli skvělí a užívali si to i tak. Tudíž děkujeme a přijďte na nás příště někam jinam, bohužel zatím není, co se Prahy týče, jasný kam. Dobrodružnější povahy můžou dorazit v sobotu 13.5. do Popovic u Benešova (ne tam, co dělaj Kozla, to jsou jiný Popovice) – až budu vědět podrobnosti, tak tu budou.

Naši éru v ČP prozatím zakončila hodně nedůstojná a nepříjemná hádka s poněkud nablblou barmankou (jak jinak nazvat osobu, která v zařízení říkajícím si „kulturní bar“ odmítá během večera obsloužit cizince, protože neumí čéééésky?!) o pár kaček za kapelní pivo, což osobně považuju za trochu smutnou tečku. No, nic není definitivní, až jmenovaný problémy pominou, třeba se ještě Peace Frog s Černým Petrem potkaj… ale chce to změnu.

Comments are closed.