
Fotoexpedice Beskydy, listopad 2006
November 24th, 2006PĹ™ed pár dny se odehrál dalšà sraz lidĂ
z fotografovani.cz, tentokrát v Beskydech. PoÄŤasĂ
tentokrát focenà úplně nepřálo, přesto se našli
4 stateÄŤnĂ,
kteřà během jednoho dne obešli půlku
zmĂnÄ›nĂ©ho pohořà a dostali se aĹľ na jeho vrchol, tj.
Lysou horu. (Původně nás bylo 7, ale 30 km bylo na některé
účastnĂky pĹ™Ăliš a v pĹŻlce to vzdali.)
Celé to spunktoval Martin Š., na fotce 2. zprava, kterému
tĂmto budiĹľ podÄ›kováno. Pro mÄ› osobnÄ› mÄ›la
vĂ˝prava jeden vcelku zajĂmavej dĹŻsledek – Lysou horou jsem si
zkompletoval sbĂrku navštĂvenĂ˝ch nejvyššĂch
vrcholů pohořà v Česku, takže teď už čekaj jen
Andy a Himálaj
. Jinak měl sraz vcelku
obvyklej prĹŻbÄ›h, tj. pohoda, vĂno a tak, jen to focenĂ
tentokrát přišlo trochu zkrátka. Jedna z mála fotek,
která snad nestojĂ za okamĹľitĂ˝ smazánĂ, visĂ tady.
(Jinak slibuju, že už zase začnu věšet fotky i k sobě
na galerii, od zářà ji dost zanedbávám – jenĹľe
napřed nefungoval upload, pak nebylo co věšet, neb dostat se
k focenà je pro mě teď docela svátek, a teď jsem na to
s návalem jiných věcà nějakou dobu ani nevzdech. Ale
všechno bude… ![]()
