h1

Fotoexpedice Beskydy, listopad 2006

November 24th, 2006

PĹ™ed pár dny se odehrál další sraz lidĂ­ z fotografovani.cz, tentokrát v Beskydech. PoÄŤasĂ­ tentokrát focenĂ­ ĂşplnÄ› nepřálo, pĹ™esto se našli 4 stateÄŤnĂ­, kteří bÄ›hem jednoho dne obešli pĹŻlku zmĂ­nÄ›nĂ©ho pohoří a dostali se aĹľ na jeho vrchol, tj. Lysou horu. (PĹŻvodnÄ› nás bylo 7, ale 30 km bylo na nÄ›kterĂ© účastnĂ­ky příliš a v pĹŻlce to vzdali.) CelĂ© to spunktoval Martin Ĺ ., na fotce 2. zprava, kterĂ©mu tĂ­mto budiĹľ podÄ›kováno. Pro mÄ› osobnÄ› mÄ›la vĂ˝prava jeden vcelku zajĂ­mavej dĹŻsledek – Lysou horou jsem si zkompletoval sbĂ­rku navštĂ­venĂ˝ch nejvyšších vrcholĹŻ pohoří v ÄŚesku, takĹľe teÄŹ uĹľ ÄŤekaj jen Andy a Himálaj :-). Jinak mÄ›l sraz vcelku obvyklej prĹŻbÄ›h, tj. pohoda, vĂ­no a tak, jen to focenĂ­ tentokrát pĹ™išlo trochu zkrátka. Jedna z mála fotek, která snad nestojĂ­ za okamĹľitĂ˝ smazánĂ­, visĂ­ tady. (Jinak slibuju, Ĺľe uĹľ zase zaÄŤnu věšet fotky i k sobÄ› na galerii, od září ji dost zanedbávám – jenĹľe napĹ™ed nefungoval upload, pak nebylo co věšet, neb dostat se k focenĂ­ je pro mÄ› teÄŹ docela svátek, a teÄŹ jsem na to s návalem jinĂ˝ch vÄ›cĂ­ nÄ›jakou dobu ani nevzdech. Ale všechno bude… :-))

Comments are closed.